אירוע חינה

מנהג החינה הוא מנהג עתיק יומין אותו ניתן למצוא בתרבויות שונות באזור המזרח התיכון, אפריקה ואפילו הודו. מנהג זה משמש כטקס המציין את המעבר מחיי הרווקות לחיי הזוגיות. טקס החינה מקובל מאוד בקהילות יהודיות שונות המשלבות אותו עם המסורת היהודית ובגרסאות שונות לכל עדה. נושא החינה ומקורותיו העתיקים הוא בהחלט נושא מרתק המשרה על טקסי החינה קסם רב.

אירוע חינה

בימינו חינה היא טקס ססגוני המשלב תלבושות מסורתיות, נגינה, ריקודים וכמובן מאכלים מסורתיים עם דבר מתיקה. טקסי חינה מקובלים מאוד בקרב יהדות צפון אפריקה ותימן אך תתפלאו לשמוע שגם בני עדות אחרות לפעמים רוצים לאמץ את הטקס הססגוני והנפלא הזה.

אירוע חינה באולם אירועים

אירוע חינה שונה מאירועים אחרים במראה ובאופי של האירוע. מדובר בטקס מסורתי עתיק יומין ולכן טקסי חינה נעשים באווירה מאוד מיוחדת עם מוטיבים מסורתיים המתבטאים בעיצוב המקום, האוכל המוגש, הבגדים והשירים. מי שמארגן אירוע חינה תמיד מחפש להוסיף כמה שיותר מוטיבים אותנטיים, בסופו של דבר הם מה שמעניק את הצבע והאופי לאירוע.

עוד הבדל בין אירועי חינה לבין אירועי חתונה הוא גודל האירוע. אירועי חינה הם בדרך כלל קטנים ואינטימיים, לפחות בהשוואה לחתונה אך בהחלט ניתן לעשות אותם באולמות אירועים הערוכים לכך. טקס החינה מתבצע יום לפני החתונה, דבר שעלול להוסיף ללחץ של הזוג. מסיבה זו מומלץ לקיים את טקס החינה באותו אולם אירועים בו מתחתנים. זה חוסך לכם הרבה זמן והתרוצצויות.

 

אירועי חינה בצהלה

הקמנו את אולם האירועים במטרה לספק לאורחים מקום לאירועי בוטיק, כלומר אירועים קטנים ואיכותיים בהם רמת ההשקעה באורח היא הגבוהה ביותר. אולם האירועים צהלה מתאים לאירועים קטנים של 80 עד 150 איש, דבר ההופך אותו לאידיאלי עבור אירועי חינה אינטימיים. למקום ישנה אווירה כפרית ונעימה, דבר נדיר בתל אביב; אנו מתאימים את המקום לכל אירוע על מנת לתת לו את הנגיעה המיוחדת שהוא דורש. אירועי חינה אצלנו הם אירועים חמים ונעימים המשלבים מסורות עתיקות ואותנטיות על רקע של סביבה עכשווית ומודרנית. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מאולם האירועים צהלה; אנו בטוחים שתתאהבו במקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *